Taivanas

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Taivanas parduodamo būsto.

Taivane parduodamas turtas

Taivanas yra maža salų valstybė, už 180 km nuo Kinijos. Jame yra šiuolaikiniai miestai, tradicinės kinų šventyklos, terminiai šaltiniai ir vaizdingas kalnuotas kraštovaizdis. Taipėjaus sostinė šiaurinėje dalyje yra žinoma dėl savo gyvybingų naktinių turgų, Kinijos imperatoriškojo meno Nacionalinių rūmų muziejuje ir „Taipei 101“ - 509 metrų bambuko dangoraižio su apžvalgos platforma.

Nekilnojamojo turto rinka Taivano šiaurėje rugpjūtį patyrė nedidelių sunkumų, o tai rodo susitraukimą po to, kai per mėnesį Taivane parduodamos nekilnojamojo turto operacijos sumažėjo.

Sumažėjęs naujai statomų gyvenamųjų objektų sąrašas ir nekilnojamojo turto pardavimo reklama taip pat palaikė augantį pesimizmą nekilnojamojo turto rinkoje rugpjūtį.

Parduodamo turto indeksas Taivano šiaurėje nuo praėjusio mėnesio nukrito 1,3 punkto iki 30,9 punkto.

Indeksas apima pagrindines šiaurinio Taivano apskritis ir miestus, tokius kaip Taipėjus, Naujasis Taipėjus, Keelungas, Taoyuanas, Hsinchu ir Yilanas, sudarantys daugiau kaip 50% visų šalies sandorių ir komercinio nekilnojamojo turto.

Visų pirma Taivane parduodamų nekilnojamojo turto sandorių, biurų ir parduotuvių Taipėjaus mieste, labiausiai matomoje Taivano nekilnojamojo turto rinkoje, sumažėjo 27,8%, palyginti su praėjusiu mėnesiu - tai ryškiausias sumažėjimas tarp šešių rugpjūčio miestų.

  •  
    Persikėlimas į Taivaną. Ekspatriata ir gyvena Taivane

            Kinijos Respublika, taip pat žinoma kaip Taivanas, pati savaime yra realybė ir yra pavadinta iš pagrindinės salos, kuri yra jos valstybinis subjektas. Tarptautiniu mastu šis pavadinimas dažnai keičiamas Taipėjus. Bet nepaisant šių skirtumų semantiniame lygmenyje, yra keletas įdom ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 9637

Parduoda Vasarnamis, Taivanas, Ping Tung County, Neipu Township, Zen-Feng Village Fu Guei Alley No. 30, 32, 34, 36

103,922.04EUR
Parduoda
Vasarnamis

132 m²
Hi! This is Miss Lin. I'm selling these four villas. They're located on a nice, quiet countryside. However, it's only 5 min. car-ride away from the ur...
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB